Toplu Yemek

Toplu yemek hizmetleri, birkaç kişiden binlerce kişiye kadar değişen büyüklüklerdeki gruplara hitap edebilir.

Organizasyon

Etkinliklerde katılımcılara yemek ve içecek hizmeti sunmak amacıyla Prestij Catering tarafından sağlanan bir hizmettir.

Paket Yemek

Yemeklerin taşınabilir ve hijyenik ambalajlarda paketlenerek müşteriler ve katılımcılara teslim edildiği bir hizmettir.

Tabldot Yemek

Tabldot yemek hizmeti, müşterilere kaliteli ve besleyici yemekleri taşınabilir şekilde sunarak pratik bir yemek çözümü sağlar.

Kafe - Kantin

Kafe ve kantin hizmetleri, işletmelerin veya kurumların kafeterya veya kantinlerine yönelik özel yemek hizmetidir

Yerinde Üretim

Dış mekan etkinliklerinde ve büyük organizasyonlarda mükemmel bir yemek deneyimi sağlamak için tercih edilir

Menü Planlama

Menü Planlama Hizmeti: Menü planlama hizmeti, restoranlar, catering firmaları, oteller, kafeler veya diğer yemek hizmeti sağlayan işletmeler için profesyonelce hazırlanan ve çeşitli yemek seçeneklerinin yer aldığı bir menü oluşturma sürecidir. Bu hizmet, müşterilerin ihtiyaçlarına, tercihlerine ve bütçelerine uygun olarak özel menülerin hazırlanmasını içerir.

Menü planlama hizmeti, müşterilere yemeklerin profesyonelce planlanması ve özenle hazırlanması konusunda yardımcı olur. Bu hizmet, işletmelerin lezzetli ve çeşitli yemekler sunarak müşteri memnuniyetini artırmalarına ve başarılı bir yemek deneyimi yaşatmalarına katkı sağlar. Aynı zamanda, besin dengesi ve çeşitliliği gözeterek sağlıklı bir beslenmeyi teşvik eder ve müşterilerin ihtiyaçlarına özel çözümler sunar.

REFERANSLARIMIZ

Hizmet Verdiklerimiz

İŞ ORTAKLARIMIZ
5,000+ MUTLU MÜŞTERİ

Bizi neden bu kadar çok sevdiklerini görün 🙂

İşin prestijinde olan mükemmel bir firma. Merak ettiğimiz her soruyu cevapladılar ve verdiğimiz işi zamanında mülemmel bir şekilde hatasız ve tüm misafirlerimizi memnun edecek şekilde tamamladılar.

Sinan K.

Büyük bir organizasyon için anlaştık. Bir hafta kadar katering hizmeti aldık. Her gün zamanında ve taze taze sıcak sıcak geldi yemeklerimiz. Çok teşekkür ediyorum çalışanlarımız adına.

Cansu S.

1000 Kişilik bir seminer için katering hizmeti arayışımızda Prestij Catering e ulaştık. Çok kibar bir ekip, her aşamada bilgi edindik. Planlanan şekilde işi teslim ettiler. Memnun kaldık.

avatar
Emrecan T.